Vítejte na našem eshopu dveře-rychle.cz
Úvod
KATEGORIE

Hlavní strana » Interiérové dveře » Posuvné dveře

 

Rámové posuvné dveře Vasco Doors

Rámové dveře se skládají z konstrukčních prvků (dílů), jimiž jsou rám a výplň. Rámová konstrukce umožňuje, že jsou povrchové spoje schované a nejsou vidět. Díky rámové konstrukci není potřeba lemovat skla či kazety lištami jako se to dělá u jiných typů dveří. Tyto lišty jsou nevzhledné a mnohdy ostré. Stává se, že na sebe nepasují, časem se zohýbají a odhalí otvory vyříznuté ve dveřích. U rámových dveří není potřeba narušovat strukturu a celistvost dveří a otvory vyřezávat, jelikož vznikají přirozeně sestavením jednotlivých precizně zpracovaných konstrukčních prvků. Rámové dveře se snadno udržují a mají moderní a jednoduchý design.

Posuvné dveře – efektní a elegantní řešení pro všechny interiéry

Důvodů, proč si  pořídit posuvné dveře, může být hned několik. Možná máte kolem dveří málo místa a ty posuvné vám umožní ho lépe využít, pokud se dveře nebudou otvírat do prostoru. Posuvné dveře, zvláště dvoukřídlé, se ale zároveň mohou stát mimořádně působivým vstupem do haly nebo třeba hlavní obytné místnosti vašeho domova. Rozhodnete-li se navíc pro prosklenou variantu, bude jim zároveň do místnosti pronikat dost světla, což celkový dojem ještě podtrhne.

Do zdi nebo s posuvným systémem na stěně? Je to na vás

Možná byste si rádi pořídili posuvné dveře, ale máte dojem, že si je nemůžete dopřát, protože je kvůli nim potřeba zabudovat do zdi nosný mechanismus neboli stavební pouzdro? To je ale pouze jedno z možných řešení a používá se zejména tam, kde se s posuvnými dveřmi počítá od začátku výstavby. Ale existuje také systém po posuvné dveře, který lze přidělat zvenčí na zeď, a proto je lze použít v libovolném interiéru. Zahrnuje vodicí lišty a garnýže, které vaše posuvné dveře spolehlivě udrží a zároveň zajistí jejich hladké a tiché otvírání a zavírání.

Potřebujete posuvné dveře? Dejte na naše doporučení

Zajistíme pro váš domov nebo firmu posuvné dveře, které vyřeší váš problém s nedostatkem místa a to velice elegantně. Posuvné dveře z naší firmy se mohou stát efektní předností vašeho interiéru, do něhož vám můžeme zajistit rovněž křídlové dveře v ladícím designu včetně příslušenství jako jsou obložkové zárubně a kování.  Krom toho nabízíme i vchodové dveře. Potřebujete poradit s výběrem? Jsme připraveni vám pomoci, napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo  416 911 306, abyste mohli své posuvné dveře používat co nejdříve. Naše dodací lhůty se počítají na dny, nikoli na týdny, jak je někdy u dveří obvyklé. Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace