Vítejte na našem eshopu dveře-rychle.cz
Úvod
KATEGORIE

Hlavní strana » Zárubně

Řadit dle: ceny | názvu
Zobrazit produktů: 12 | 24 | 50
< | 1 | >


Pořiďte si obložkové zárubně. Zárubně, které mají styl

Mít hezké dveře je jedna věc, mít k nim stejně hezké zárubně druhá. Pro spoustu lidí přitom vůbec ne samozřejmá. Na krásné dveře ve starých zárubních přitom není pěkný pohled. Vás se to však týkat nemusí, pokud se rozhodnete pro obložkové zárubně. Zárubně z naší nabídky nejenže skvěle ladí s dveřmi Vasco Doors, protože jsou stejné značky, ale navíc se dokáží přizpůsobit rozdílné síle zdí, a proto se nemusíte bát si je pořídit.

Obložkové zárubně – zárubně na míru

Naše zárubně můžete použít u zdí o síle od 75 do 440 milimetrů, přičemž k mání jsou ve dvou základních úpravách podobně jako naše interiérové dveře, které proto vhodně doplňují, protože se vyrábějí ve stejných dekorech. Už proto je vhodné pořídit si dveře a obložkové zárubně najednou, vyhnete se tím i potížím, kdy by například zárubně od jiného prodejce neseděly úplně přesně.

Stejně jako dveře si můžete také zárubně pořídit buď potažené CPL laminem nebo levnější, ale rovněž pohledově příjemnou fólií. Základem zárubní je v obou případech kvalitní MDF deska, která zajišťuje tvarovou stálost a výdrž zárubní. K příznivému dojmu přispívají obložkové zárubně i díky jemně zaobleným hranám.

Proč obložkové zárubně? Zárubně, na které se budete moci spolehnout

Obložkové zárubně se do interiéru instalují až po dokončení podlah, stropů a po vymalování místností, což zabrání jejich poškození. Zároveň je samozřejmě možné je namontovat dodatečně například při rekonstrukci bytu nebo výměně dveří za nové. Při výběru zárubní se neřiďte jen jejich dekorem, ale také tím, pro jaký typ dveří je potřebujete – jinak vypadají obložkové zárubně pro klasické křídlové dveře a posuvné dveře montované na stěnu a jinak pro posuvné dveře do pouzdra.

Zavolejte, čekáme na vás

Stačí, abyste se rozhodli pro obložkové zárubně. Zárubně, které můžete sladit nejen s dveřmi, ale také s nábytkem či podlahami, případně využít zajímavého kontrastu. Budete si zároveň přát dodat i interiérové dveře či vchodové dveře, případně i kování k nim? Všechno zvládneme, stačí zavolatpracovních dnech od 7 do 17 hodin a domluvit se s námi na podrobnostech vaší objednávky.Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace