Vítejte na našem eshopu dveře-rychle.cz
Úvod
KATEGORIE
Řadit dle: ceny | názvu
Zobrazit produktů: 12 | 24 | 50
< | 1 | >

 

Interiérové dveře ARVIK

Inteiérové dveře se skládají z konstrukčních prvků (dílů), jimiž jsou rám a výplň. Rámová konstrukce umožňuje, že jsou povrchové spoje schované a nejsou vidět. Díky rámové konstrukci není potřeba lemovat skla či kazety lištami jako se to dělá u jiných typů dveří. Tyto lišty jsou nevzhledné a mnohdy ostré. Stává se, že na sebe nepasují, časem se zohýbají a odhalí otvory vyříznuté ve dveřích. U rámových dveří není potřeba narušovat strukturu a celistvost dveří a otvory vyřezávat, jelikož vznikají přirozeně sestavením jednotlivých precizně zpracovaných konstrukčních prvků. Rámové dveře se snadno udržují a mají moderní a jednoduchý design.

U interiérových dveří Vasco Doors existují dva typy dveří, které se liší sílou výplní, rámem a povrchovou úpravou. Oba typy dveří jsou stručně popsány níže. Pro více informací můžete náhlédnout do našeho katalogu.

Interiérové dveře a jejich povrchová úprava

Interiérové dveře Braga, Tango, Santiago a Arvik mají pevný rám tvořený MDF materiálem, který zcela nahrazuje běžně používanou papírovou voštinu či odlehčenou dřevotřísku. Rám je potažený na jeden tah dekorativní fólií. U těchto dveří je k dispozici široký výběr dekorů a lze je pořídit za příznivou cenu. Tyto interiérové dveře jsou vhodné do běžných interiérů (domy, byty, kanceláře).Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace