Vítejte na našem eshopu dveře-rychle.cz
Úvod
KATEGORIE

Hlavní strana » Interiérové dveře

Řadit dle: ceny | názvu
Zobrazit produktů: 12 | 24 | 50
< | 1 | 2 | 3 | >

Interiérové dveře levně a rychle

Stavíte dům nebo byt a ještě jste se nerozhodli, jaké dveře do interiéru si pořídíte? Nabídek na internetu je opravdu hodně, ale vždy přemýšlejte o kvalitě. Interiérové dveře se nemění po roce, musí vám vydržet léta. Vybírejte dveře, které něco vydrží a jsou odolné proti poškození a otěru. Interiérové dveře Vasco Doors jsou charakterizovány jako rámové dveře pevné konstrukce s MDF výplní. Už žádné výplně z papírových voštin, my sázíme na odolnost, která se vám vyplatí. Vnitřní dveře sice nejsou vchodové dveře, ale musí odolat častému používání, i změnám vlhkosti v bytě.

Interiérové dveře s velkým výběrem dekorů

Interiérové dveře Vasco Doors jsou vhodné také pro rekonstrukce bytů, a vůbec nevadí, že chcete ponechat původní kovové zárubně. Díky nové technologii se tyto zárubně obloží dřevem ve stejném dekoru, jaký mají dveře. Tzv. obložkové zárubně promění celé vaše bydlení. Interiérové dveře a zárubně dodáváme ve dvou provedeních. Levnější variantou je povrch s fólií, který má mnoho zejména dřevěných dekorů. Vyberte si dveře levně. Odolnějším typem jsou interiérové dveře potažené CPL laminátem. Tento povrch odolává mechanickému poškození i vlivu různých chemických látek. 

Interiérové dveře v Roudnici nad Labem, Praze a Brně

Interiérové dveře jsou zpravidla otočné, ale v nabídce máme i speciální shrnovací dveře nebo posuvné dveře. Ty jsou vhodné tehdy, když máte v bytě málo místa. Posuvné dveře jsou elegantní, když je instalujete do stavebního pouzdra JAP. Při výběru vhodných interiérových dveře nezapomeňte na kování. Chcete klasické štítové nebo rozetové kování? Druhé v pořadí zabere menší plochu a na dveřích vypadá subtilněji. Pokud plánujete rekonstrukci bytu právě teď, využijte akční výprodej. Můžete interiérové dveře, zárubně i příslušenství získat i za polovic. Přijeďte se podívat do našich vzorkových prodejen v Roudnici nad Labem, Praze a Brně. Rádi vám poradíme.Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace