Vítejte na našem eshopu dveře-rychle.cz
Úvod

Hlavní strana » Články

23.11.2015
Už se vám nelíbí staré dveře a kovové zárubně? Chystáte se na rekonstrukci bytu? Vhodné pro novostavby i rekonstrukce starých bytů jsou vhodné dveře Vasco Doors, které mají pevnou rámovou konstrukci, přitom splňují požadavky na moderní technologie. Pro moderní bydlení už není pěkné mít v bytě vystouplé staré zárubně a dveře natřené barvou. Chcete dveře rychle a díky široké nabídce dekorů je to snadné. Interiérové dveře nejsou tak náchylné na povětrnostní podmínky, ale i tak musí být chráněny proti změnám vlhkosti. Technologie umožňuje, že dveře stále drží svůj tvar a nekroutí se.
 
23.11.2015
Pustili jste se do rekonstrukce bytu a chcete změnit téměř všechno a zejména vyměnit staré dveře s kovovými zárubněmi? Máte pravdu, interiérové dveře vytvářejí styl bytu a díky zajímavým dekorům je dokáží zcela změnit. Výbornou volbou jsou interiérové dveře Vasco Doors, které jsou charakteristické jednoduchým designem a hladkým povrchem, který díky moderní technologii skrývá všechny spoje. Vnitřní dveře v bytech či školách mají odlišné požadavky na mechanickou odolnost. Právě ve veřejných institucích jsou dveře velmi namáhány a vyplatí se zvolit odolnější verzi. Vasco Doors nabízí oba typy dveří.
 
22.11.2015
Rádi byste zrenovovali svůj dům či byt? Nebo stavíte nový rodinný domek? Pořiďte si kvalitní interiérové dveře za skvělou cenu, které vydrží! Správné interiérové dveře musí vydržet i několik let a být odolné nejen proti poškození, ale i otěru apod. Jaké tedy vybrat, když na internetu je nabídka opravdu široká? Navštivte internetový obchod Dvere-rychle.cz, kde naleznete kvalitní interiérové dveře za opravdu rozumnou cenu. Interiérové dveře Vasco Doors, které tento internetový obchod nabízí, jsou charakterizovány velice pevnou konstrukcí s MDF výplní. Díky tomu jsou na rozdíl od klasických papírových voštin opravdu odolné a tak vydrží každodenní používání i změny vlhkosti.
 
20.11.2015
Vnitřní dveře kupujte ideálně společně se zárubněmi a kováním.
 
20.11.2015
Shrnovací dveře ušetří prostor a zároveň vytvoří zajímavý designový efekt v místnosti.
 
17.11.2015
Kupte si dveře levně a ještě k tomu rychle. Výroba do týdne bez příplatku.
 
13.11.2015
Cena pro posuvné dveře se liší jen drobně od klasickcýh dveří, jimž jsou interiérové dveře.
 
20.10.2015
Vnitřní dveře Santiago využívají vodorovné linie dřevěného dekoru na vnitřní výplni.
 
04.10.2015
Také se vám nelíbí interiérové dveře, na kterých jsou znatelné přelepy spojení, takže je jasné, že jde o imitaci. Interiérové dveře Vasco Doors se tohoto nedostatku zbavily.
 
15.09.2015
Posuvné interiérové dveře volíte tehdy, když máte v bytě málo místa a chcete jej co nejvíce ušetřit, nebo když se chcete oprostit od tradičních otočných dveří a hledáte jinou variantu.
 
08.09.2015
Uvažujete o výměně interiérových dveří? Plánujete instalovat je do bytu, kanceláře či budov, kde se dá očekávat značné zatížení? Nebo jde o novostavbu?
 
13.05.2015
Vzorky dekorů pro vnitřní dveře si u nás můžete vyzvednout a doma si v klidu porovnat například s podlahou či nábytkem, který z dekorů by se vám nejvíce hodil.
 
13.05.2015
Žádný prostor se neobejde bez dveří. Jak si však pořídit takové, které vydrží a zároveň za ně neutratíme nadmíru peněz? Pokud i vy sháníte pěkné interiérové dveře, zvažte výprodej, kde jsou k sehnání za daleko menší obnos peněz. Interiérové dveře a výprodej, to je varianta, která vám ušetří finance i námahu.

„Dělali jsme s manželem kompletní přestavbu bytu, a tak přišly na přetřes i nové interiérové dveře. Nestačili jsme se divit, když jsme si vypočetli finální částku jen za tuto položku. Nakonec nám zachránil kůži výprodej. Našli jsme v něm krásné interiérové dveře z kvalitního materiálu, které byly o 50% a více zlevněny“, popisuje paní Hana K. z Prahy vlastní zkušenosti.

Pokud tedy i vy sháníte interiérové dveře, poohlídněte se nejen po nových kouscích ale i po speciálních nabídkách. Řada firem poskytuje svým klientům slevy a každoročně zavádí výprodej. Vynikající jsou k tomuto účelu především specializované firmy jako např. dvere-rychle.cz. Tyto společnosti nakupují interiérové dveře ve velkém, a tak vám mohou poskytnout nejen kvalitní zboží ale i opravdu mimořádné slevy.

A co byste si měli promyslet, než využijete pro interiérové dveře výprodej? Je to především typ dveří a materiál, který chcete zvolit. Hodí se k vám do bytu klasické křídlové dveře, posuvné dveře, lítačky či skládací interiérové dveře? Upřednostňujete masivní dřevěné dveře, laminované, fóliové dveře nebo jiný materiál? Potřebujete, aby byly interiérové dveře prosklené nebo celistvé? To vše je třeba určit, než se vydáte hledat nejvýhodnější výprodej.

A co potom – když už budete mít jasno, co vlastně hledáte? Stačí si do vyhledávače zadat výraz „interiérové dveře výprodej“ nebo rovnou navštívit stránky odborníku na tuto problematiku www.dvere-rychle.cz. Uvidíte sami, jak nové dveře krásně doplní celý interiér!

 
13.05.2015
Vnitřní dveře tvoří důležitou součást interiéru. Významným způsobem dotváří celkový dojem z prostoru jako takového a mají kromě estetické funkce i funkci čistě pragmatickou. Vnitřní dveře oddělují jednotlivé prostory, a tak vytvářejí prostředí s dostatečným soukromím. V případě, že jsou vnitřní dveře prosklené, pomáhají do celého bytu mimo jiné distribuovat dostatek slunečního světla.

„Máme hodně malý byt, a tak jsme dlouho přemýšleli, jak vyřešit nedostatek prostoru. Nakonec nám v prodejně poradili, abychom zkusili posuvné vnitřní dveře, které při otvírání nezabírají tolik místa, a tak se perfektně hodí přesně pro náš účel.“, popisuje paní Lenka K. z Pohořelic, když mluví o rekonstrukci vlastního bydlení.

Posuvné dveře však nejsou jedinou variantou, kterou je možné volit. Na přetřes jistě přijdou klasické křídlové dveře s pravým i levým otvíráním. Zajímavým prvkem mohou být také tzv. „lítačky“, které se hodí například pro oddělení kuchyně od zbytku prostor. Někteří se pak vrací k shrnovacím dveřím, které stejně jako posuvné vnitřní dveře, pomáhají šetřit prostor. Materiál koženky je však už dávno minulostí, a tak v současnosti naleznete i jiné modernější provedení.

A jaké další materiály vůbec přicházejí v úvahu, když se řeknou vnitřní dveře? Mnohé jistě jako první napadne masivní dřevěné provedení, které je však finančně hodně zatěžující. Na druhou stranu papundeklové vnitřní dveře z hobby marketů, které prakticky nic nevydrží, nejsou dobrou investicí také, a to i když uvážíme jejich peněžní výhodnost.

Zlatou střední cestou tedy zůstávají moderní materiály. Vybírat tak zájemce může například laminované vnitřní dveře s CPL povrchem či dveře s klasickou nebo 3D fólií. Pro všechny tři varianty platí, že jsou finančně poměrně úsporné (především pak foliované dveře), odolné a barevně stálé.

A na koho se obrátit, když jde o vnitřní dveře? Možností je řada internetových obchodů, mezi nimiž vyniká například eshop www.dvere-rychle.cz. U tohoto specializovaného prodejce jsou k dostání vysoce kvalitní rámové vnitřní dveře za mimořádné ceny. Stačí si pouze vybrat
 
13.05.2015
Pamatujete si ještě staré koženkové vnitřní dveře, tak příznačné pro interiéry panelákových bytů? Shrnovací dveře se opět vracejí do módy, ovšem s mnohými obměnami. Koženkový materiál je sice stále k dostání, avšak v mnohem estetičtější moderní podobě. Na výběr jsou navíc také lamelové shrnovací dveře s různou mírou prosklení, které vás příjemně překvapí svým přírodním dekorem.

A proč vůbec volit shrnovací dveře, když jsou v nabídce i klasické křídlové dveře nebo posuvné dveře? Odpověď je prostá. Shrnovací dveře se výborně hodí pro úsporu místa. Nepotřebují prostor pro otevření nebo zasunutí podél zdi, a tak je možné dopřát si je i v bytech, kde nejsou obvyklé varianty možné.

Shrnovací dveře navíc nešetří jen prostor, ale i vaší vlastní kapsu. Přesvědčte se sami v naší speciální nabídce.

Ozvěte se nám

Hledáte vhodné interiérové dveře a nenašli jste zde vše, co jste hledali nebo se potřebujete na něco zeptat. Ne nadarmo si říkáme odborníky na vnitřní dveře, proto nás neváhejte kontaktovat. S potěšením pro vás najdeme nejvhodnější řešení.

 
15.01.2015
Kvalitní zárubně seženete na www.dvere-rychle.cz
 
15.01.2015
Interiérové dveře z nabídky dvere-rychle.cz
 
31.10.2014
Chvíli hledali, už to vypadalo, že se budou muset smířit s dosavadním řešením, když jim zrak na internetu padl na posuvné dveře na stěnu. Hned věděli, že je to přesně to pravé. „Pouze jsme se báli vysoké ceny, ale zbytečně, tyhle posuvné dveře jsme si bez váhání mohli dovolit i my,“ dodává paní Marečková.

Jaké mají výhody?

Moderní vzhled dveří a úspora místa v interiéru
Lze je použít do interiéru, kde nejsou připravena stavební pouzdra
Díky kvalitní kolejnici se můžete spolehnout, že se dveře budou hladce a tiše otevírat a zavírat. Tato kolejnice je pro lepší vzhled překryta garnýží v dekoru dveří
 
05.10.2014
Byli jste teď někde na návštěvě? A pamatujete si, jaké měli doma dveře a zárubně? Nejspíše ne, ale věřte tomu, že kdyby byly nevzhledné, určitě byste si je vybavili.
 


Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - SEO optimalizace